Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Mercedes-Benz CLK Viti 2003

12300 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: blu e errët
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 184
KM………: 110000

Shes Mercedes Benz CLK 200 Kompresor ,viti 2003, beniz 200,esp,abs,klima,pasqyra dhe xhama elektrike,disqe alumini 18″ sedlije meshin,manuale, e targuar TR….L ne gjendje shume te mire.

Cel. : 0692475005


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 2783 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Mercedes-Benz CLK Viti 2003 shes makine Mercedes-Benz CLK Viti 2003 shes makine Mercedes-Benz CLK Viti 2003