Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Mercedes-Benz E 220 cdi Viti 2001

5200 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
KM………: 168800

benc 220 cdi i shtatorit te 2001. timon anglez. Sallon lekure te zeze kamjo automatike tip tronik kasetofon PIONER. E paster si makine dhe si motor makina eshte pa dogane nqs jeni te interesuar per doganen e makines eshte 320000 leke te reja.


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 4404 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Mercedes-Benz E 220 cdi Viti 2001