Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Mercedes-Benz e class 320 cdi avantgard Viti 2001

5555 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 184
KM………: 225000

Cmimi eshte i diskutueshem.Benzi eshte i shtator 2001 me targa angleze dhe timon ne krahe te kundert.pa dogane,me sedilje meshine ngjyre gri e erret,feneret xenon,navigator,tiptronik,mbyllja e pasqyrave behet nga brenda me buton,me kondicionerin e mbushur me gaze ne gusht dhe me radiator a/c te ri,disqe alumini 17.Sediljet e para jane elektronike,larese fenerash.Pasqyrat me ngrohje dhe kundra dritave me sensore.Kush deshiron qe te kete nje makine te fuqishme nje 320 cdi besoj se eshte pergjigjia per te.nqs dhe 1 vite siguracion i diskutueshem..fotot skane kualitet te mire

Cel. : 0693211131


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 814 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

shes makine Mercedes-Benz e class 320 cdi avantgard Viti 2001

Permet / Shqiperi


03/12/2009 11:12 am


0693211131


Ofertat Më Të Shikuara