Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine Mercedes Benz E220 CDI

13000 Euro

Përshkrimi

Mercedes-Benz E220 CDI Nafte Gri metalizato
Automatike 180.000KM
Ne gjendje Perfekte
Me dogane dhe dokumenta te rregullta per jashte

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
KM………: 180000


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1117 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes makine Mercedes Benz  E220   CDI Shes makine Mercedes Benz  E220   CDI