Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Makine Mercedes Benz E220 CDI

6200 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner

MERCEDES BENC E 220 CDI 4 FENERSH AVANDGARD VITI 2002 ME KOMANDA NE TIMON, S KAMIO AUTOMATIKE KONDICIONER 6 AIRBEG ABS ESP ANTIFURT PULT BAGAZHI ME PULT, CRUIZE CONTROL, SEDILIE ELEKTRIKE LEKURE E ZEZE, PASQYRA E BRENDSHME ME SENSOR, 6 CD CHANGER, CELES ME THITHJE SHPEJTESI KOSTANTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE NGJYRE GRI, TARGA ANGLEZE E PORSA ARDHUR DHE SIGURACION 1 VJECAR (SIGURACIONI SKADON NE GUSHT TE 2010 PA DOGANE 6200 EURO I DISKUTUESHEM, DOKUMENTA TE RREGULLTA (MAKINES I BEHEN DOKUMENTAT ANGLEZE NE EMER TE BLERESIT)

Tel. : 0694088442


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1078 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi