Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine Mercedes-Benz E290T

4000 Euro

Përshkrimi

shes makine Mercedes-Benz E290T Viti 1997, 4.000 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu e errët
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 96
KM………: 330000

Motori eshte ne gjendje shume te mire.Cmimi diskutohet dhe nga afer!

Cel. : 0682040026


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 791 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes makine Mercedes-Benz E290T

Tirane/Albania


19/10/2009 2:12 pm


0682040026


Ofertat Më Të Shikuara