Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Mercedes-Benz Mercedes-Benz C 200 CDI Classic

10700 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu e errët
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 81
KM………: 190000

Mercedes-Benz C 200 CDI Classic, NE GJENDJE SHUME SHUME TE MIRE DHE TEPER I MBAJTUR. ME DOKUMENTA DHE SIGURAZIONE GJERMAN, PA DOGANE.
kontaktoj vetem me telefon
Cel. : 004915703325107


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1262 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Mercedes-Benz Mercedes-Benz C 200 CDI Classic shes makine Mercedes-Benz Mercedes-Benz C 200 CDI Classic shes makine Mercedes-Benz Mercedes-Benz C 200 CDI Classic shes makine Mercedes-Benz Mercedes-Benz C 200 CDI Classic shes makine Mercedes-Benz Mercedes-Benz C 200 CDI Classic

Postuar Nga:

Tom_Tomi

Tirane


21/08/2009 4:33 pm


004915703325107


Ofertat Më Të Shikuara