Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Mercedes-Benz Mercedes Benz E 220 CDI AUTOMATIK Viti 2003

16900 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 110

Shes Mercedes-Benz E 220 CDI ,2003,ELEGANCE**Automatik**NAVIGATOR APS 50. Me Shum EXTRA

Viti i prodhimit : 07/2003.
Viti i qarkullimit :02/2004.
Fuqia Motorrike :110 KW/150 Kuaj fuqi.
Karburanti :Nafte
Konsumi i kombinuar: 6L/100KM
Kambio :Automatik + Tiptronik 5 Marrshe
Kondicioneri :Klimaautomatik
Navigator :Navi 50 APS.
Ngjyra nga Fabrika :E zeze Metalizato (E zeze melanite)
Tapiceria brenda :e zeze
Komandim automatik:Tempomat
Gjendja e pergjithsme :Si e re .cdo gje eshte funksionale dhe eshte shum e paster si brenda dhe jasht.
Timon lekure ,Kasetofon me cd dhe navi ,Antene per Telefonin dhe vendi ku mund te futet nje nokia Business.Ndodhet tek mbeshtetsja e krahut perpara.
Me manual perdorimi per makinen dhe navin ndodhet ke mbeshtetsja e krahut mbrapa.Me tre mbeshtetse koke per pasagjeret mbrapa.Ka akoma Kontrollin Vjetor ne gjermani deri ne fund te vitit 2010.kjo do te thot qe makina eshte e provuar nga kualidimi ne gjermani dhe te jep nje garanci deri ne fund te vitit 2010.e perdorur vetem nga nje person ne gjermani .pasqyrat ansore te jashtme dhe pasqyra e brendshme me sensor per ngrohje dhe me veti jo qerruese per shoferin.Airbag per shoferin dhe pasagjeret .ka airbag dhe ne dritare.Sendilja e shoferit dhe e pasagjerit jan elektrike.drita posht dyerve dhe posht sendileve .Sensor shiu dmth qe fshirset e xhamave ndizen automatikisht kur fillon te bie shi dhe shepjtsia e fshirseve pershtet automatisht me sasin e shiut qe bie.4 xhama Elektrike.Kompjuter Bordi.Timon me shum perdorime.Bllokim kambio ,gomash dhe mbyllje qendrore me ane te telekomandes se makines.Disqe Alumini 16 ne gjendje perfekte ,si te reja .Timoni mund te pershtatet per cdo lloj gjatsie.

Info :Ne Cmim perfshihet dhe Dogana.

Mund te kontaktoni ne Tirane ne nr e telefonit :00355682024750.

Cel. : 00355682024750 .


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2746 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Mercedes-Benz Mercedes Benz E 220 CDI AUTOMATIK Viti 2003 shes makine Mercedes-Benz Mercedes Benz E 220 CDI AUTOMATIK Viti 2003 shes makine Mercedes-Benz Mercedes Benz E 220 CDI AUTOMATIK Viti 2003

Postuar Nga:

shes makine Mercedes-Benz Mercedes Benz E 220 CDI AUTOMATIK Viti 2003

Tirane/ Albania


03/12/2009 11:05 am


00355682024750


Ofertat Më Të Shikuara