Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Mercedes-Benz rexhina

14900 Euro

Përshkrimi

Durres, shes makine Mercedes-Benz rexhina Viti 2004, 14900 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 147
KM………:

makina eshte me targa DR F dhe letra te paguara per nje vit cmimi i diskutueshem mundesi dhe kembimi me nje makine me te lire ,makina eshte fuull.

OPSIONET :
-sendiljet me memorje
– ABS, SRS,ESP
– Sensor parkimi para dhe mbrapa
– Tavan xhami
– Navigator te madh
– Goma te reja + disqe alumin 17
– Drita Xenon
– Klima
– Jastik ajri
– Airbag x 12 cope
-Cruise Control/Pilot automatik
-sensor shiu dhe drite
-Xhama – pasqyra elektrike
– 0672228499


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1457 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi