Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Mercedes-Benz S 350 TD Viti 1994, 6.500 Euro

6500 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri e erret
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner

Mercedes benz
S 350 TD , viti 1994 , ngjyre gri e erret, nafte , dokumenta te rregullta per jashte , lekure me dopio qepje, taksa te paguara deri ne nentor 2010,Targa TR —-I, sedilje lekure dhe elektrike para dhe mbrapa ,gjendej te shkelqysheme.

Ne gjendje shume te mire, Goma te reja dhe i mirembajtur.
Cmimi 6.500 euro

Tel 0692254695
Cel. : 0692254695

Cel. : 0692254695


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1131 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Mercedes-Benz S 350 TD Viti 1994, 6.500 Euro shes makine Mercedes-Benz S 350 TD Viti 1994, 6.500 Euro shes makine Mercedes-Benz S 350 TD Viti 1994, 6.500 Euro shes makine Mercedes-Benz S 350 TD Viti 1994, 6.500 Euro shes makine Mercedes-Benz S 350 TD Viti 1994, 6.500 Euro