Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Mercedes-Benz, S-CLASS, 320CDI

10000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel (cdi)
Ngjyra…..: blu e erret
Kamjo……: automatik (tiptronik)
Ftohja…..: Kondicioner (klime)
Milje………: 125.000 (milje)

Shes benz S-class 320 cdi, i vitit 2002, pa dogane 125.000 milje, blu i erret, me sat nav, me sensora parkingu, disqe alumini, xhamat mbrapa te erret, lekur ngjyr krem, sedilje me ngrohje, cdo gje elektrike,,, etj,etj,etj,,,,,,,,,,,,, makina eshte full opshion nuk ka nevoj ti bej reklam. Ne gjendje te mire. Me timon ne krah ANGLEZ. (Momentalisht ndodhem ne angli) Makina eshte ne shqiperi (durres) dhe ka hyre ne shqiperi ne date 28/07/2009
Kontaktoj vetem me tel
Tel: 00447798942705 (Gazi)
OSE: 0684280519 (Bushi)


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 5622 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Mercedes-Benz, S-CLASS, 320CDI shes makine Mercedes-Benz, S-CLASS, 320CDI shes makine Mercedes-Benz, S-CLASS, 320CDI shes makine Mercedes-Benz, S-CLASS, 320CDI shes makine Mercedes-Benz, S-CLASS, 320CDI

Postuar Nga:

Gazmir

Durres


21/08/2009 4:55 pm


0684280519


Ofertat Më Të Shikuara