Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Mercedes-Benz Sprinter 208 D PER 9-Perona Viti 1999

4200 Euro

Përshkrimi

Kontaktoj vetem me tel.
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: portokalli
Kamjo……: manual
Fuqia KW..: 55
KM………: 198000

Per Shitje ju afrojme 4xfugona me 9-Vende MB Sprinter Vitet e prodhimit 98-99 Pa Dogane qe ndollen per Momentin ne Gjermani Te interesuarit mund te marrin kontakte ne Shqiperi ne Nr.Tel (0681133222)(0692057000) (0692153333)ose ne Gjermani +49-(01729381176)Flasim edhe Shqip.Ne Faqen tone te Interneti www.auto-komo-stuttgart.de Mundeni te klikoni tek Farzeuget dhe keshtu ju jepet mundesija te shikoni te gjitha ofertat aktuale te Makinave qe neve ju afrojme.Gjithashtu ju ofrojme edhe Transportin nga Gjermania per ne Shqiperi me cmime te arsyesheme

Tel. : +49-(01729381176)

Cel. : 0683311222


URL: www.auto-komo-stuttgart.de
Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 4342 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Mercedes-Benz Sprinter 208 D PER 9-Perona Viti 1999 shes makine Mercedes-Benz Sprinter 208 D PER 9-Perona Viti 1999 shes makine Mercedes-Benz Sprinter 208 D PER 9-Perona Viti 1999