Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine Opel Astra

1800 Euro

Përshkrimi

shes makine Opel Astra Viti 1997, Cmimi 1.800 Euro(i diskutushem)
Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: blu

Shitet Opel Astra, viti 1997, benzine, Targa KS, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Cmimi 1800 euro i diskutushem ose ndrrohet me nje makin tjeter

Cel:0693578263


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 934 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes makine Opel Astra

Tirane/Albania


19/10/2009 2:11 pm


0693578263


Ofertat Më Të Shikuara