Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Opel ASTRA Viti 1992, 250.000 Leke

250000 Lek

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: vishnje
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 184
KM………: 89000

shes makine me dokumenta te rregullta dhe e mbajtur ne gjendje shume te mire, tip Opel Astra, 1.8-benzine, viti 1992, automatike, me cmim 250,000 leke te reja.
Kontaktoni ne 068 20 15 185 ose 067 21 58 011
ju faleminderit

Tel. : 0672158011

Cel. : 0682015185


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 1316 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi