Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine Opel Astra

3500 Euro

Përshkrimi

Shes makine Opel Astra Viti 1998, 3.500 Euro pa dogane.
Makina eshte ne gjendje shume te mire, pa asnje problem si motori ashtu edhe karoceria. Makina nuk ka asnje gervishtje.Makina disponon kondicioner, airbag shoferi, pasagjeri si dhe anesore.Telekomand per hapjen dhe mbylljen e dyerve…
Qmimi eshte i arsyeshem.

Te dhena me te hollesishme :

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: e bardhe
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
KM………: 144000kmm
motori 1600 cc 16v
radjo cd, usb, mini dvd, mp3.

klikoni foton për ta zmadhuar


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1313 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes makine Opel Astra