Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Opel corsa Viti 2001

5600 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: jeshile
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 44
KM………: 60.000

opel corsa benzin1.2 vitprodhim 2001 ngjyra mente kamjo automatike xhama elektrik disqe alumin kondicjoner, e sapo ardhur na jasht me xhdoganim me taksa per nji vit dhe targa TR T makina esht ne gjendje shum te mer motorike dhe xhenerike.

Tel. : 0694682087


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 954 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

shes makine Opel corsa Viti 2001

Tirane/Shqiperi


13/01/2010 12:21 pm


0694682087


Ofertat Më Të Shikuara