Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine Peugeot 407 2.0 hdi kambio automatike tiptronik Viti 2005

Kontakt

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 147
KM………: 48000

OKAZION!!! ne gjendje te shkelqyer /ME DOGANE TE PAGUAR ME TARGA ELBASANI/. letra te paguara qe mbarojne ne tetor 2010. Makina eshte full opsion, kilometra origjinal, motorr 2.0 hdi nafte, ngjyra e zeze,komjuter bordi, kambio automatike tiptronik,me opsionet /sport dhe bore/, clima me dy zona, cd player mp3 ne bord, komandat ne timon, sedilje lekure bezhe elektronike me ngrohje,abs,esp,9 airbag,sensor parkimi dhe shiu,fenere xenon, larese feneresh,disqe alumini 17 me sensor per gomen,goma te reja, pasqyra me palosje,cruise control(pilot automatik), teper ekonomike. shitet per arsye se dua te marr nje makine familjare.

Cel. : 0692551803


Fjalë Kyçe: , , , , , , , , , ,
Statistika: 2611 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes makine Peugeot 407 2.0 hdi kambio automatike tiptronik Viti 2005 Shes makine Peugeot 407 2.0 hdi kambio automatike tiptronik Viti 2005 Shes makine Peugeot 407 2.0 hdi kambio automatike tiptronik Viti 2005