Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine Peugeot 407 2.0 hdi

Kontakt

Përshkrimi

Elbasan, shes makine Peugeot 407 2.0 hdi Viti 2005.
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 147
KM………: 45000

OKAZION!!! Makina eshte full opsion, motorr 2.0 hdi nafte, ngjyra e zeze,komjuter bordi,kambio automatike tiptronik,sedilje lekure bezhe elektronike me ngrohje,abs,esp,9 airbag,sensor parkimi dhe shiu,fenere xenon, larese feneresh,disqe alumini 17 me sensor per gomen,goma te reja, pasqyra me palosje,cruise control(pilot automatik), teper ekonomike.

Cel. : 0692551803


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1039 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes makine Peugeot 407 2.0 hdi Shes makine Peugeot 407 2.0 hdi