Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Renault 25 Viti 1987, 220.000 Leke

220000 Lek

Përshkrimi

Karburanti: diesel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual

Makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana xhenerike dhe nga ajo motorrike. Dy xhamat e pare elektrik. Timoni idraulik. Pa kondicioner. Fuqia motorrike eshte 2.1 nafte dhe konsumi shkon deri ne 6.5 litra (e kombinuar) per 100 km. Letrat jane te paguara deri ne qershor te 2010-es. Mund te kontaktoni edhe ne adrese email-i: shakulli_genti@yahoo.com
Cel. : +355 69 40 88 447


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1077 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Renault 25 Viti 1987, 220.000 Leke shes makine Renault 25 Viti 1987, 220.000 Leke shes makine Renault 25 Viti 1987, 220.000 Leke shes makine Renault 25 Viti 1987, 220.000 Leke shes makine Renault 25 Viti 1987, 220.000 Leke

Postuar Nga:

genti

Tirane


25/08/2009 5:04 pm


+355 69 40 88 447


Ofertat Më Të Shikuara