Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Renault clio Viti 1993

330000 Lek

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: blu
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
KM………: 125000

Shes Renult Clio 1.2.. viti 1993 benzine,kamjo manuale,timon hidraulik,kondicioner,xhamat e pare elektrike.makinen e kame patur ne itali qe nga viti 2006 dhe me pas e kam me targa PR..Makina eshte perdorur shume pake km ne Shqiperi pasi une sjetoje aty.Makina eshte ne gjendje te mire.fotot skane kualitet te mire…..

Cel. : 0693211131


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1245 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Renault clio Viti 1993 shes makine Renault clio Viti 1993 shes makine Renault clio Viti 1993 shes makine Renault clio Viti 1993

Postuar Nga:

shes makine Renault clio Viti 1993

Permet / Shqiperi


03/12/2009 10:59 am


0693211131


Ofertat Më Të Shikuara