Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Renault Clio Viti 1994

300000 Lek

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: e bardhe
Kamjo……: manual

Shitet renault clio i vitit 1994 benzine,ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike, mjaft ekonomike, motor 1.2, me 4/5 dyer, me dokumenta te rregullta dhe taksa te paguara deri ne Gusht 2010.

Cel. : 0682087006


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 911 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi