Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Makine Renault Megane

5800 Euro

Përshkrimi

Durres, shes makine Renault Megane Viti 2000, 5 800 Euro
Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: automatike
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 55
KM………:

Targa Dr E.Siguracion, kontrolli teknik dhe dokumeta te paguara deri ne fund te Qershor 2010.
Me nje pronar
Blere si makine ne Gjermani
Me disqe , CD/Kasetofon Komanda ne timon
Harxhimi max 5 l per 100 km
4 Airbag ABS
Sensor parkimi
SRS
Xhama elektrike
Sedilje me ngrohje
Makina eshte ne gjendje te mire xhenerike

Cel. : 0682230447


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1060 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Makine Renault Megane Shes Makine Renault Megane Shes Makine Renault Megane