Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine Renault Megane

2200 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: vishnje
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 110

Shes Renault Megane, Shume ekonomike , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te rregullta Franceze, me antifurt, etj….
Qmimi i diskutueshem 2200 euro..


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 811 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes makine Renault Megane

Postuar Nga:

Renault Megane

Tirane/Albania


16/09/2009 2:31 pm


+355 69 38 79 105


Ofertat Më Të Shikuara