Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Seat ibiza Viti 1997

2600 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual
KM………: 115000

shitet seat ibiza e vitit 97.motorr benzine 1.4 cc ,makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. xhama elektrik,mp3 dhe dokumeta te paguara deri ne fund te vitit.

Cel. : 0682136143


Fjalë Kyçe:
Statistika: 939 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Seat ibiza Viti 1997

Postuar Nga:

shes makine Seat ibiza Viti 1997

Tirane/Shqiperi


12/02/2010 11:29 am


0682136143


Ofertat Më Të Shikuara