Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Volkswagen golf 4 Viti 1998

6900 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu e errët
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 220
KM………: 228 000

4 aırbag, xhan automatık, drıtare sıper ne tavan, 1.9 TDİ motor, me dokumenta te rregullta me takse me dogane me sıgurıme te paguara dhe me targe : tr

Tel. : 0683137179

Cel. : 0683137179


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 906 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi