Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Volkswagen Golf IV SE TDI Viti 1999,

3100 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes makine Volkswagen Golf IV SE TDI Viti 1999, 3.100 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 66
KM………: 160000

Shitet Golf se tdi 1.9 nafte (90 kuaj fuqi), kondicioner, 4 dyer, 4 xhama elektrike dhe te erret, pasqyra elektrike dhe anti verbuese, armrest midis sedileve para dhe mbrapa, 4 koka sedilesh, e paster si brenda edhe jashte,disqe sportive 215/45/17,4x Airbag, ABS, sistem alarmi origjinal te volkswagen, stopat e pasme te erret (180 paund),motor perfekt dhe konsum shume shume i ulet ( jashte qyteti nuk arrin 5 liter/100 km) makine shume e mirembajtur.Dokumenta angleze te rregullta (ardhur ne gusht 2010).Absolutisht perfekte.
3100 euro.

Cel. : 0692149018


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 3118 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Volkswagen Golf IV SE TDI Viti 1999, shes makine Volkswagen Golf IV SE TDI Viti 1999,