Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Volkswagen GOLF IV TDI Viti 2002

8200 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 96
KM………: 140000

Shes VW Golf IV TDI, vit 2002, nafte, gri metalizato, model HIGHLINE, me D dhe I te kuqe, 130CV, me 6 marshe, kompjuter bordi, ABS, ASR (Sistem kunder rreshqitjes), 4 Airbag, disqe 16″, 4 xhama elektrike, fenere antimjegull, antifurt origjinal, radio dhe CD player original, me liber sherbimesh, 8200 Euro. Cel 0682062899


Fjalë Kyçe:
Statistika: 979 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Volkswagen GOLF IV TDI Viti 2002 shes makine Volkswagen GOLF IV TDI Viti 2002

Postuar Nga:

shes makine Volkswagen GOLF IV TDI Viti 2002

Tirane/ Shqiperi


30/11/2009 12:38 pm


0682062899


Ofertat Më Të Shikuara