Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine Volkswagen Golf IV TDI

7800 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes makine Volkswagen GOLF IV TDI Viti 2002, 7800 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 96
KM………: 140000

Shes VW Golf IV TDI, vit 2002, 1.9 nafte, gri metalizato, model HIGHLINE, me D dhe I te kuqe, 130CV, me 6 marshe, kompjuter bordi, ABS, ASR (Sistem kunder rreshqitjes), 4 Airbag, disqe 16″, 4 xhama elektrike, fenere antimjegull, antifurt origjinal, radio dhe CD player original, me liber sherbimesh, 7800 Euro. Cel 0682062899


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1199 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes makine Volkswagen Golf IV TDI Shes makine Volkswagen Golf IV TDI

Postuar Nga:

Shes makine Volkswagen Golf IV TDI

Tirane


19/01/2010 11:25 am


0682062899


Ofertat Më Të Shikuara