Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Volkswagen pasat Viti 2001 1.9cc TDI

7980 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: ulliri
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 74
KM………: 120.000

volswagen pasat, ngjyra jeshile metalizato, viti 2001, TDI, 121.000 km, tapiceri ngjyre pana, klima tronik, kasetafon origjinal, cd, kaset, disqe alumini, goma te reja, liber i sherbimeve te kryera.
Makina sapo eshte targuar TR-T, timon ne krahe te djathte, ndodhet ne Tirane,taksa dhe siguracion i prere per nje vit 2010.
Makina eshte ne gjendie te shkelqyer, dhe mbi te gjitha shume ekonomike ne konsum.

Cmimi 7980 Euro i diskutushem

Cel. : 069 20 54 185


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 1824 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Volkswagen pasat Viti 2001 1.9cc TDI shes makine Volkswagen pasat Viti 2001 1.9cc TDI shes makine Volkswagen pasat Viti 2001 1.9cc TDI

Postuar Nga:

shes makine Volkswagen pasat Viti 2001 1.9cc TDI

Tirane - Shqiperi


17/11/2009 2:59 pm


069 20 54 185


Ofertat Më Të Shikuara