Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine Wolkswagen Golf

5900 Euro

Përshkrimi

Vw golf 4 viti 2001-model 25 year golf High Line.

Tetori I 2001-model 2002

-motorr 1.6-16v
-kamio manuale
-114.000 km te bera
-4 airbag
-abs
-epc
-kondicioner manual
-timon T sportiv me veshje meshin
-sedile sportive
-xhama elektrik
-kasetofon sony I ri I sapo vendosur.-4 bokse origjinale te makines.Muzik teper cilsore.

Makines I jane beret e tera sherbimet te vw ne Tirane.Kiti I fazes se motorrit I sapo nderruar.gje qe vertetoet nga faturat e sherbimeve te kreyera.

Makina eshte ne gjendje perfekte super e paster si ne tapiceri dhe ne motorr.

Dogane e paguar dokumenta te rregullta.Ka hyr ne Shqiperi Mars 2009.

C`mimi 5900 Euro i diskutueshem.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1285 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi