Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine

7000 Euro

Përshkrimi

Benz Mercedes C 250 Turbodiesel,manuale, vit prodhimi 1996, ngjyre gri e hapur metalizato, me targa TR N, ne gjendje shume te mire moterike dhe xhenerike, me dokumente te pafuara deri ne shtator 2010, ABS, dy Airbag, klima automatike


Fjalë Kyçe:
Statistika: 900 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Agron Shehaj

Tirane


13/11/2009 11:33 am


0692047373


Ofertat Më Të Shikuara