Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makinen Mercedes-Benz E 220

5500 Euro

Përshkrimi

Shitet vetura Benz 220 CDI e shtatorit te vitit 2001. Ka timon anglez! Sallon lekure te zeze kamjo automatike tip tronik dhe ka nje kasetofon Pioner. E paster si makine dhe si motor, makina eshte pa dogane dhe neqoftese jeni te interesuar per doganen ajo kushton vetem 320000 leke te reja. Sherbimet e vajit te sapo bera.. Per cdo info na kontaktoni..


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2241 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes makinen Mercedes-Benz E 220