Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Makinen Renault Clio 1.2

Kontakt

Përshkrimi

Shes Renault Clio 1.2,super ekonomike, viti ’99 posedon kondicioner,airbag,4dyer,drita bixeno,impiant muzike,komanda tek timoni,antifurt me mbyllje qendrore,pult origjinal e sapo targuar dhe ne gjendje perfekte andaj mos e humbni kete oferte fantastike per ju.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1111 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Makinen Renault Clio 1.2

Postuar Nga:

Renault Clio

Durres/Albania


29/08/2009 12:52 pm


0693337616


Ofertat Më Të Shikuara