Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes Mercedes-Benz 250 TD

6000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner(gjendje e shkelqyer)

KM………: rreth 224500

Shes makine mercedez benz 250 TD viti prodhimit 1991(dale ne qarkullim korrik 1992).Ngjyre e zeze me llaska,kambio automatike,kondicioner,sistem frenimi ABS,disqe alumini,gjendja motorike dhe xhenerike e shkelqyer(vaj filtra nderruar dt 16.10.09)(shikoni makinen qe te bindeni nese vertet jeni te interesuar per nje makine te tille),targa TR.

Cmimi: 6000 euro(diskutueshem)

Cel. : 0682300494


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1023 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

shes Mercedes-Benz 250 TD

Tirane/Shqiperi


26/12/2009 6:51 pm


0682300494


Ofertat Më Të Shikuara