Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Mercedes Benz C- 180

4500 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes makine Mercedes-Benz C-180 Viti 1994, 4.500 Euro
Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: kafe
Kamjo……: automatik
KM………: 183.000

Shes Mercedez Benc C-180 benzine ,ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit deri ne dhjetor te 2010 ,me kamjo automatike ,xhama eletrik dhe pasqyra elektrike ,disqje alumin ,etj. Cmim eshte 4500 euro i diskutushem.Cel 0683463765

Cel. : 0683463765


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2034 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Mercedes Benz C- 180 Shes Mercedes Benz C- 180

Postuar Nga:

Shes Mercedes Benz C- 180

Tirane


29/01/2010 12:25 pm


0683463765


Ofertat Më Të Shikuara