Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Mercedes Benz C-Class 250 Elegance

7500 Euro

Përshkrimi

Shitet, Mercedes Benz C-Class 250 Elegance ( si ne fotot ), Kondicioner, Airbag, Kambio Automatike, ABS, Xhama dhe Pasqyra Elektrike, Goma te reja me Targa TR ne gjendje shume te mire pune.

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner

Cmimi 7500 Euro I diskutueshem


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 842 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Mercedes Benz C-Class 250 Elegance