Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Mercedes-Benz CLK 200 ELEGANCE

6000 Euro

Përshkrimi

Shes nje automobil te markes Mercedes Benz CLK 200 Elegance me timonin ne krah te kundert dhe i pa doganuar qe ka keto komponente: karburantin benzin,ngjyren blu te erret,kamjon tiptronik si dhe ftohjen me konsicioner.. Sa per cmimin eshte shume i konsiderueshem..


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 1066 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Mercedes-Benz CLK 200 ELEGANCE

Postuar Nga:

Mercedes Benz CLK 200 elegance

Kukes/Albania


02/09/2009 12:57 pm


0682583138


Ofertat Më Të Shikuara