Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Mercedes-Benz E Class 220 CDI Avantgard

6300 Euro

Përshkrimi

Shes Mercedes Benz E 220 CDI Avantgard, e sapo ardhur,me sigurcion 1 vjecar,pa dogane,abs,4 airbag, automatik, Esp, kondicioner,cruise control,computer bordi,limitator shpejtesie,shpejtesi konstante,4 xhama elektrik,sedilje elektrike,sensor per fshirset,larje feneresh,mbyllja e pasqyrave me buton,diqe alumini 16”,sallon lekure,myllje qendrore,me alarm,radio cd,fenere xnenon jashte serie,sherbimet e vajit te bera,harxhon 9 l/100km ne qytet dhe 6l/100km ne linje,makina ndodhet ne Vlore dhe eshte ne gjendje shume te mire,makina mund te mbahet 1 vit pa dogane,dogana dhe targat behen pa problem fare pa ja ndryshuarkrahun (cmimi i diskutueshem) ndryshimi i krahut behet dhe kushton 1200 euro.

Te dhena te hollesishme:

Karburanti : Diezel
Ngjyra…..: E argjendte
Kamjo……: Tiptronik
Ftohja…..: Kondicioner
KM………: 160000


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1015 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Mercedes-Benz E Class 220 CDI Avantgard