Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes Mercedes-Benz kamion 814 me pedane. Viti 1992

1200000 Lek

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e bardhe
Kamjo……: manual
KM………: 250000

Kamion 814 ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, nje dore e perdorur ne gjermani,me dogane te paguar dhe me dokumenta te rregullta per jashte, i pa punuar ne shqiperi, i pa targuar, me targa gjermane. me pedane nga prapa. Mjeti mund te qarkulloje lirisht brenda qytetit edhe gjate dites sepse eshte me peshe totale 7490 kg.
Cmimi 1200000 leke.
0682229992.
0683606699
0672259903
Kontaktoj vetem me tel.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 3687 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes Mercedes-Benz kamion 814 me pedane. Viti 1992 shes Mercedes-Benz kamion 814 me pedane. Viti 1992