Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Mercedes-Benz kamion 814 me pedane

1200000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e bardhe
Kamjo……: manual
KM………: 250000

Kamion 814 ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, nje dore e perdorur ne gjermani,me dogane te paguar dhe me dokumenta te rregullta per jashte, i pa punuar ne shqiperi, i pa targuar, me targa gjermane. me pedane nga prapa. Mjeti mund te qarkulloje lirisht brenda qytetit edhe gjate dites sepse eshte me peshe totale 7490 kg.
Cmimi 1200000 leke.


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 2648 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Mercedes-Benz kamion 814 me pedane