Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes minifuoristrade kabriolet Suzuki SJ410

5500 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzine
Ngjyra…..: lejla
Kamjo……: manual

Shitet fuoristrade Suzuki SJ410 !

Autoveture e porsadoganuar (nentor 2009), targa Vlore, me te gjitha dokumentat deri ne nentor 2010. Motor ekonomik benzine 970 cc, 4 marshe, 4 rrota motorrike, ne gjendje shume te mire, revizionim tetor 2009 ne Itali. Bashke me te ne te njejten vlere shitet dhe nje rimorkio e posaçme e mbuluar.
E vlefshme per shume lloje sherbimi si gjueti, trasport, bujqesi, punime artizanale, eksursione.

Nje mjet efikas qe shnderrohet ne kabrio per te shijuar aromen e detit, fushes dhe malit.
Cmimi 5500 euro.

Hektor: +355692342041


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 952 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes minifuoristrade kabriolet Suzuki SJ410 shes minifuoristrade kabriolet Suzuki SJ410 shes minifuoristrade kabriolet Suzuki SJ410 shes minifuoristrade kabriolet Suzuki SJ410 shes minifuoristrade kabriolet Suzuki SJ410

Postuar Nga:

shes minifuoristrade kabriolet Suzuki SJ410

Vlore / Shqiperi


13/12/2009 8:50 am


+355692342041


Ofertat Më Të Shikuara