Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes minifuoristrade kabriolet Suzuki SJ410

5500 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzine
Ngjyra…..: lejla
Kamjo……: manual

Shitet fuoristrade Suzuki SJ410 !

Autoveture e porsadoganuar (nentor 2009), targa Vlore, me te gjitha dokumentat deri ne nentor 2010. Motor ekonomik benzine 970 cc, 4 marshe, 4 rrota motorrike, ne gjendje shume te mire, revizionim tetor 2009 ne Itali. Bashke me te ne te njejten vlere shitet dhe nje rimorkio e posaçme e mbuluar.
E vlefshme per shume lloje sherbimi si gjueti, trasport, bujqesi, punime artizanale, eksursione.

Nje mjet efikas qe shnderrohet ne kabrio per te shijuar aromen e detit, fushes dhe malit.
Cmimi 5500 euro.

Hektor: +355692342041


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 939 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes minifuoristrade kabriolet Suzuki SJ410 shes minifuoristrade kabriolet Suzuki SJ410 shes minifuoristrade kabriolet Suzuki SJ410 shes minifuoristrade kabriolet Suzuki SJ410 shes minifuoristrade kabriolet Suzuki SJ410