Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes nje automobil Renault Clio

510000 Lek

Përshkrimi

Shes automobilin Renault Clio me keto komponente: Karburantin Benzin, ngjyren blu,kamjo manual,ftohjen kondicioner,kw 93000, si dhe ky Renault Clio 1.2 eshte super ekonomike ,viti ’99 ,kondicioner ,air bag ,4 dyer,drita bixeno,impiant muzike,komanda tek timoni,antifurt me mbyllje qendrore,pult origjinal,e sapo targuar ,gjendje perfekte. NA kontaktoni nese deshironi ta bleni


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 823 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes nje automobil Renault Clio