Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes nje automobil Volswagen Polo

450000 Euro

Përshkrimi

Shes nje Volswagen Polo qe ka keto komponente: motorin 1.9 nafte ngjyren blu te erret, kamjon automatik,ftohjen me kondicioner.Shume ekonomik (6L / 100) ,antifurt,mbyllje qendrore me pult,ABS,xhama elektrik,targa DR-E,siguracion dhe kolaudim i paguar deri ne Prill 2010,gjendje perfekte motorike dhe xhenerike,shitet per arsye mosperdorimi.Cmim i padiskutueshem!


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1137 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes nje automobil Volswagen Polo