Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes nje Eskavator liebherr r 900 litronic

32000 Euro

Përshkrimi

Ofroj nje eskavator me zinxhir i cili eshte ne gjendje teper te mire..Ka marken liebherr r 900 litoric. Eshte i vitit 2000 dhe me daten 20.07.2009 eshte i ardhur nga Gjermania..
Na kontaktonni per te qene pronar i keti eskavatori te mrekullueshem.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 3211 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes nje Eskavator liebherr r 900 litronic

Postuar Nga:

Eskavator liebherr

Lezhe/Albania


30/08/2009 6:13 am


0692097129


Ofertat Më Të Shikuara