Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes nje Furgon Wolsvagen LT35

10500 Euro

Përshkrimi

Shes nje FURGON WOLKSVAGEN LT 35. I vitit 2001. ATP Biplast dhe Frigorifer. i paisur me dogane, full option. Me nje pronar te vetem. I persosur nga te gjitha anet dhe ne gjendje jashtezakonisht te mire. Veshur nga brenda me Biplast.
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: BARDHE
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
KM………: 145000

Cel. : 0684345354


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 944 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi