Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes nje Pirun Mitsubishi

Euro

Përshkrimi

Shitet nje klark pirun me keto te dhena:
viti i prodhimit 1997 eshte Diesel ka 9600ore pune, kapaciteti 1.5t lartesia 3.30cm si dhe Goma ne ajer, kareli eshte edhe majtas edhe djathtas si dhe kareli me ngjyre jeshile..
Cmimi i arsyeshem


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1734 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes nje Pirun Mitsubishi

Postuar Nga:

FORK-LIFT

Vlore/Albania


29/08/2009 11:38 am


069 2857120


Ofertat Më Të Shikuara