Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes nje Tricikel em

6500 Euro

Përshkrimi

Shes nje tricikel ne gjendje normale, me ngjyre te kuqe dhe dokumenta te rregullta viti i prodhimit 1949,750 kubik. Per me shume na kontaktoni dhe shih. foton..


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1390 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes nje Tricikel em