Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes nje Volswagen Passat

10000 Euro

Përshkrimi

Shes nje Volswagen Passat me karburat Diezel,kamjon manuake,fuqine KW 110,ngjyren gri metalizato dhe Km 150000. Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe te interesuarit te na kontaktojne neve sepse eshte vertete automobil i mire.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 916 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes nje Volswagen Passat