Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Opel Corsa me Kondicioner

Kontakt

Përshkrimi

Shitet OPEL CORSA ME KONDICIONER
Shesim Opel Corsa 1,4L Bencine me Kondicioner sapo ardhur nga Gjermania me Dekumete te rreugullat dhe Dogane te paguar per me teper informacionen ne Nr:Tel si me poshte

Ari-Automobile
Zogu i Zi
prane hotel Doros Tirane
per informacione
Tel: 0672535000
Tel: 0683311222
Tel: 0692057000


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1981 Shikimet Totale, 4 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Opel Corsa me Kondicioner Shes Opel Corsa me Kondicioner Shes Opel Corsa me Kondicioner