Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHES OSE NDERROJ BMW 525 VITI 1998

7000 Euro

Përshkrimi

SHES BMW 525 TE VITIT 1998, ME NAFTE MAKINA ESHTE ME SEDILJE LEKURE, NGJYRE E ZEZE. ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE, MAKINA KA VETEM PAK KOHE QE KA HYRE NE SHQIPERI DHE ESHTE ME DOGANE TARGA TE NXJERRA . MAKINA SHITET 7000 EURO, i padiskutueshem ose mund te nderrohet me nje makine tjeter me kamjo automatike


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 980 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHES OSE NDERROJ BMW 525 VITI 1998

Postuar Nga:

SHES OSE NDERROJ BMW 525 VITI 1998

Tirane/Albania


26/10/2009 1:07 pm


0694397355


Ofertat Më Të Shikuara